شرکت صنایع نساجی آیدین بافت

شرکت صنایع نساجی آیدین بافت

شرکت صنایع نساجی آیدین بافت افتخار دارد با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه بافت و تکمیل پارچه در خدمت مردم خوب میهن مان باشد.

پارچه های بافته شده در این کارخانه تماما از بهترین نخ ویسکوز و فیلامنت موجود در ایران با بهترین الیاف و پی اُ وای خارجی و ایرانی بافته شده در بهترین رنگرزی های موجود در ایران که عمدتا در رنگرزی شرکت حیدر تکمیل می گردد، لذا از شما مشتری گرامی خواهشمندیم قبل از سفارش، مطالعه و بررسی دقیق در مورد تولیدات این کارخانه انجام داده و از تولیدی های مانتو که قبلا از پارچه های این کارخانه استفاده کرده اند سابقه جنس را جویا شده و سپس اقدام به خرید کنید.

تولیدات این شرکت به قرار زیر است:

پارچه ترگال ساده آیدین به وزن 10±250 گرم با عرض 150 سانتی متر کامل جهت مصرف برای روپوش مدارس دخترانه در مقاطع مختلف تحصیلی، لباس فرم بانوان در کلیه بیمارستانها، هتلها، رستورانها، شرکتها و ادارات با بیش از 90 رنگ و با کیفیت رنگ عالی.(رنگ و تکمیل شرکت حیدر)
پارچه ترگال کجراه آیدین به وزن 10±290 گرم با بیش از 40 رنگ با عرض 150 سانتی متر کامل جهت مصرف برای روپوش مدارس پسرانه ، شلوار پسرانه و مردانه ، لباس کار کارخانجات و فرم هتلها، رستورانها، شرکتها و ادارات.
پارچه تترون آیدین به وزن 10±200 گرم  با بیش از 40 رنگ با عرض 150 سانتی متر کامل جهت مصرف برای پیراهن پسرانه در مقاطع مختلف تحصیلی و مصارف مختلف بیمارستانی، هتلها، رستورانها و ارگانها.
پارچه مقنعه ای آیدین به وزن 10±240 گرم  با بیش از 40 رنگ با عرض 180 سانتی متر کامل برای مصارف مقنعه ای کل کشور
پارچه های تترون شطرنجی و راه راه به وزن 10±200 گرم  با بیش از 35 رنگ جهت مصرف برای خرج کار مانتو مدارس و پیراهن پسرانه،  لباسهای بیمارستانی،  هتلها و رستورانها.
پارچه های تترون براق به وزن 10±200 گرم  با بیش از 40 رنگ جهت مصرف پیراهن پسرانه و مردانه.
پارچه پرشیا ( مکانیک ) به وزن 10±240 گرم  با هفت رنگ الوان جهت مصرف برای روپوش مدارس دخترانه در مقاطع مختلف تحصیلی.
پارچه های 3 متر عرض آیدین به وزن 10±370 گرم  با بیش از 20 رنگ با عرض 300 سانتی متر کامل جهت مصرف در لباسهای بیمارستانی، هتلها، رستورانها ، کالای خواب  و مصارف دیگر.
طرح فاستونی آیدین به وزن 10±420 گرم  در چند رنگ جهت مصرف شلوار تک مردانه وکت و شلوار مدارس پسرانه.
پارچه مورب آیدین به وزن 10±290 گرم  در چند رنگ جهت مصرف مانتو زنانه
پارچه جودون آیدین به وزن 10±290 گرم  در چند رنگ جهت مصرف مانتو زنانه

این شرکت آمادگی پذیرش هر گونه سفارش بافت و تکمیل تا عرض 300 سانتی متر را داشته وسفارش هر رنگ خاصی را نیز برای هر نهاد و سازمانی می پذیرد.

فروش فقط از طریق دفتر تهران انجام می گیرد.

در صورت نیاز با واحد فروش تماس گرفته تا کالیته های مربوطه را در اختیارتان بگذارند.

پروانه بهره برداری شرکت نساجی آیدین بافت

پروانه بهره برداری شرکت نساجی آیدین بافت

گالری تصاویر کارخانه شرکت نساجی آیدین بافت